- Jakmile obdržím vaši objednávku či dotaz, budu Vás kontaktovat a upřesníme si vaší představu a vyhovující termín.

VÝBĚR NÁHLEDOVÝCH FOTOGRAFIÍ

- Zmenšené náhledy z focení obdržíte do 7 pracovních dnů a to prostřednictvím e-mailu s odkazem na uzamčenou galerii náhledů.

- Z náhledů si vyberete pro Vás ty nejlepší a to v počtu podle příslušného balíčku, popřípadě další počet nad rámec balíčku.

- Počet náhledů je vždy individuální, pokud je spolupráce vzájemná, je k dispozici vždy dostatečné množství k výběru. V opačném případě (např. dítě nechce spolupracovat) nemohu za dostatečné množství ručit.

- Čísla vybraných náhledů (jednotlivé náhledy jsou očíslovány) odešlete na můj e-mail, s případnými poznámkami k požadovaným úpravám.

- Náhledy slouží pouze pro Vaši osobní potřebu a k výběru fotografií, není dovoleno je kopírovat, veřejně prezentovat a jakkoliv upravovat.

PŘEDÁNÍ HOTOVÝCH FOTOGRAFIÍ

- Fotky bude možné osobně vyzvednout ve fotoateliéru většinou do 7 týdnů od obdržení vašich výběrů, popřípadě mohu zaslat po domluvě poštou. Doba zpracování, je závislá na mé momentální pracovní vytíženosti. O zhotovení Vás budu informovat.

- Fotky obdržíte vytištěné ve formátu 13x19,5 a také na USB flash disku ve formátu JPG v plné velikosti a zmenšené pro web. Další USB flasch disk s fotkami 120Kč.

- Přiobjednání dalších, či jiných formátů 10x15, 13x19,5, A5, A4, A3 (jen v poměru 2:3) je možné nad rámec balíčku.

ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

- U balíčků rodina a děti provádím základní úpravy a to ořez, jas, kontrast, barevnost, odstraňuji hrubé nedokonalosti, smítka, vady na pozadí, pupínky, modřiny, škrábance...

- U balíčků těhotenské, portrét, provádím rozsáhlejší, ale přirozenou retuš pleti (zjemnění pleti a hlubších vrásek, akné, zesvětlení zubů, objem vlasů, odstranění pih, znamének, jizev po předchozí domluvě).

- V případě přání speciální retuše za příplatek 100-150,- Kč za fotku (odstranění vrásek, vlasů v obličeji, dvojité brady, odstranění ramének, zeštíhlení...)

OSTATNÍ INFORMACE

- V případě focení v exteriéru je doprava do 15km zdarma. Jinak si účtuji 7,- Kč/km.

- Cena za jednotlivé balíčky včetně případných příplatků je splatná v den focení v hotovosti. 

- Za fotografie nad rámec balíčků můžete zaplatit při předání hotové zakázky. Popřípadě lze domluvit platba převodem na účet. 

- Neupravené fotografie v raw formátu archivuji po dobu 2 měsíce. Upravené fotografie archivuji po dobu 6 měsíců. 

- Neupravené fotografie neposkytuji! 

- Nemůžete-li se dostavit na focení, informujte mě prosím co nejdříve bude možné. Dodržujte prosím domluvený čas, v případě zpoždění, nebude vždy možné čas posunout. Při větší nepřízni počasí se focení přesouvá na nejbližší možný termín. 

- Pokud si nepřejete abych fotografie použila pro svou prezentaci, sdělte mi to, budu to plně respektovat. Budu však ráda, pokud tomu bude naopak.

CO SI VZÍT NA FOCENÍ

 - Jedna z důležitých rolí na fotografii je také oblečení. Snažte se aby vzájemné kombinace k sobě barevně ladily. Klidně můžete vzít i více kusů či doplňků a můžeme doladit na místě. Pro děti jednobarevné, proužkované, bez výraznějších obrázků. V exteriéru může být oblečení barevně výraznější.

- Také líčení a úprava vlasů určitě přispěje ke spokojenosti s výslednou fotografií. Fotografie ubere na líčení, make-up může být proto o něco výraznější než obvykle.

- Po domluvě možno zajistit služby vizážistky.